Zaposleni

Aleksandra Golob

Snažilka

aleksandra.golob@waldorf-maribor.si


Ana Težak Žmavc

Razredna učiteljica, učiteljica lesoreza in ročnih del

ana.tezak.zmavc@waldorf-maribor.si

Obstaja prostor, ki ga lahko zapolniš le ti in nihče drug in obstaja nekaj, kar moraš storiti ti in česar ne more storiti nihče drug.

Andrej Ornik

Namestnik ravnatelja, učitelj nemščine

andrej.ornik@waldorf-maribor.si


Anica Lonec

Razredna učiteljica

anica.lonec@waldorf-maribor.si


Anita Ivačič

Razredna učiteljica

anita.ivacic@waldorf-maribor.si

V zrnu peska videti cel svet in nebo v roži na poljani,
večni čas imeti v hip ujet in
neskončnost obdržati v dlani.
W. Blake

Barbara Seničer Resinovič

Razredna učiteljica

barbara.resinovic@waldorf-maribor.si

Kadar spremenim ustaljen, vsakdanji zorni kot odraslega, veliko lažje razumem zorni kot otroka.

Branka Škrjanec

Razredna pomočnica, učiteljica ročnih del in varstva

branka.skrjanec@waldorf-maribor.si

Bodi sam sprememba,
ki si jo želiš v svetu.
M. Gandhi

Petra Beršnjak

Učiteljica glasbe

petra.bersnjak@waldorf-maribor.si


Darja Žunič Lojen

Razredna učiteljica

darja.zunic.l@waldorf-maribor.si


Hariom Jöbstl

Razredna učiteljica, pedagoški vodja

hariom.jobstl@waldorf-maribor.si

Kar gosenica imenuje konec sveta, modrec imenuje metulj. R. Bach

Jernej Perko

Učitelj športa

jernej.perko@waldorf-maribor.si


Josipa Žilič Hozjan

Učiteljica angleščine

josipa.zilic.hozjan@waldorf-maribor.si

Življenjski cilj vsakega posameznika je vedno isti: napredovanje v dobrem.
L. N. Tolstoj

Maksimiljan Rimele

Ravnatelj šole, razredni učitelj

ravnatelj@waldorf-maribor.si

064 170 350

Za srečo je potrebna svoboda, za svobodo je potreben pogum.

Marija Trontel

Kuharica

marija.trontel@waldorf-maribor.si

Edina ječa,
iz katere moramo pobegniti, je ječa našega uma.

Mario Čuletić

Učitelj evritmije

mario.culetic@gmail.com

Metka Udovič

Učiteljica ročnih del in varstva

metka.udovic@waldorf-maribor.si


Monika Oštir

Razredna učiteljica

monika.ostir@waldorf-maribor.si


Nada Antauer

Specialna pedagoginja

nada.antauer@waldorf-maribor.si

Pogovorne ure: sreda 14.05-14.35

Vsaka težava ima v rokah darilo zate.
R. Bach

Suzana Mihec

Razredna učiteljica in razvojna pedagoginja

suzana.mihec@waldorf-maribor.si


Sreča ni v stvareh,
temveč v nas samih.
R. Wagner

Tanja Lovrečič

Učiteljica varstva

tanja.lovrecic@waldorf-maribor.si

Vse življenje prihaja k meni lahkotno, radostno in veličastno. Kaj je lahko še boljše kot to?

Tinka Vogrinec

Razredna učiteljica

tinka.vogrinec@waldorf-maribor.si


Vida Čuletić

Učiteljica evritmije

vida.culetic@gmail.com

Zorica Falež

Razredna učiteljica

zorica.falez@waldorf-maribor.si

Namesto da gojiš prevelika pričakovanja,
bodi raje hvaležen za preproste stvari, ki jih imaš.